O firmie

Cześć!

Jestem Asia, główny mózg projektu PONKO. Poza mną nasz zespół składa się z kilku zaangażowanych kobiet - naszych krawcowych, bez których cierpliwości i zaangażowania PONKO nie miałoby szansy zaistnieć oraz mojej przyjaciółki Moniki, fotografki, graficzki i mojej prawej ręki w jednym.

Od kilku lat zajmowałam się promocją bezpiecznego podróżowania, działałam charytatywnie oraz współpracowałam z firmami z branży. W końcu przyszedł czas na własne produkty! Opierając się na doświadczeniu jako rodzica oraz wiedzy, którą zdobyłam w ciągu ostatnich lat, stworzyłam uniwersalny kocyk do fotelików samochodowych z kat. 0-13 kg oraz uniwersalne ponczo do samochodu dla dzieci.

A zaczęło się od...

Stworzenia ponczo do samochodu dla córki. Pasy w samochodzie (zarówno u dzieci jak i dorosłych) nie powinny być zapinane na kurtce. Ponczo stworzyłam, ponieważ byłam już zirytowana ciągłym ubieraniem i rozbieraniem dziecka, a później kombinowaniem, co zrobić, żeby nie zmarzło w samochodzie zanim ten się nagrzeje. Ponczo z koca okazało się HITem w naszym domu i stało się pierwszym prototypem naszego produktu, który dzisiaj możecie kupić - Ponczo STANDARD.

Od samego początku moim celem było stworzenie produktu, który ułatwi rodzicom zapewnienie bezpieczeństwa swoim dzieciom, jednocześnie zapewniając komfort i ciepło najmłodszym. Produkty PONKO produkowane są w Polsce, z materiałów od polskich producentów zgodnie z europejskimi standardami. Materiały wykorzystywane do produkcji posiadają STANDARD 100 by OEKO-TEX ®, co oznacza że są przebadane na obecność szkodliwych substancji, tym samym nadają się do użytkowania przez dzieci.

Stawiając głównie na jakość i uniwersalność, w mojej głowie wciąż kołatała się myśl, że produkty muszą mieć jak najbardziej przystępną cenę. Powiem Wam, że przekuć wizję w realny, wysokiej jakości produkt było naprawdę trudno, ale udało się! Dzięki mojej determinacji i gronie bliskich mi osób, którzy wsparli mnie w moim szalonym pomyśle, mogę oddać w Wasze ręce Uniwersalne Ponczo do samochodu dla dzieci.

Plany na dalszy rozwój marki są, głowa pęka mi od pomysłów i mam nadzieję, że z czasem będą pojawiać się tutaj kolejne zrealizowane projekty.

Pamiętajcie o oficjalnym hashtagu marki #ZdejmujemyKurtki, a ja życzę Wam bezpiecznych podróży!
Asia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl